CIQ ogrzewa w środku i na zewnątrz!

CIQ ogrzewa w środku i na zewnątrz!

Od teraz Termointeligentna Farba CIQ będzie chronić nie tylko Twoje mieszkanie, ale też Twoją głowę! Każdy, kto od 6 lutego kupi dwa dowolne opakowania farby CIQ, otrzyma w prezencie ciepłą czapkę-komin, idealny gadżet na mroźny czas.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów we wszystkich sklepach, w których można znaleźć farbę CIQ, również internetowych. Lista sklepów dostępna jest pod tym linkiem.   

Regulamin promocji znajdziesz tutaj oraz na fanpage’u Termointeligentnej na Facebooku.

Więcej

Termointeligenta farba CIQ nagrodzona!

Termointeligenta farba CIQ wyprodukowana przez Polifarb Kalisz, jako jedyna marka na polskim rynku, została wyróżniona laurem Konsumencki Lider Jakości w kategorii DEBIUT ROKU 2018. Konsumenci docenili fakt, że CIQ jako jedyna farba dostępna na polskim rynku posiada właściwości termoizolacyjne.

Więcej
Inteligentne farby stają się coraz bardziej popularne

Inteligentne farby stają się coraz bardziej popularne

Nowe technologie stają się coraz szerzej dostępne dla przeciętnego Kowalskiego. Przestają nas dziwić komputery powszechnie używane w celu automatyzacji do tej pory ręcznie obsługiwanych procesów, czy zastosowanie alternatywnych źródeł energii. Coraz większą wagę przywiązujemy także do technologii użytych do konstruowania budynków mieszkalnych. Nic więc w tym dziwnego, że także od farb używanych na elewacji i we wnętrzach oczekujemy czegoś więcej, niż tylko krycia 
i odpowiadającego nam koloru.

Więcej