O nas

O nas

TrokenTech Sp. z o.o. to dystrybutor specjalistycznej chemii budowlanej, takiej jak żywice posadzkowe czy hydroizolacyjne membrany w płynie. Sprzedaż farby termoizolacyjnej CIQ rozpoczęliśmy w 2018 roku, a pod koniec 2021 zostaliśmy jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Farba CIQ produkowana jest przez polską firmę Polifarb-Kalisz, która od ponad stu lat tworzy farby, które ubarwiają życie Polakom.

Polifarb-Kalisz o sobie:
 

Jesteśmy dumni z tego, co już za nami, jednak przede wszystkim - patrzymy w przyszłość. Łączymy ogromne doświadczenie z otwartością na to, co nowe i ciekawe. 
Dzięki temu tworzymy innowacyjne produkty, które zyskują uznanie ekspertów, a co dla nas najważniejsze, są ogromnie cenione przez naszych Klientów.

Współpraca z innowacyjnymi firmami i placówkami badawczymi dała nam ogromny impuls prorozwojowy. To wzmocniło nasze kompetencje technologiczne i pozwoliło udoskonalić nasze produkty oraz urozmaicić nasz asortyment. Tak, by zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy ekspertami we wszystkich wyrobach farbiarskich, jednak specjalizujemy się w:

  • farbach ciekłych przemysłowych
  • farbach proszkowych
  • farbach antykorozyjnych  
  • farbach dekoracyjnych do ścian i  drewna

Wypróbuj jedną z naszych farb i przekonaj się, że życie może być kolorowe. Polecamy szczególnie farbę termointeligentną CIQ.